Bóle po lewej stronie klatki piersiowej i w tylnej części głowy

Witam. Mam 18 lat. Boli mnie po lewej stronie klatki piersiowej,prawe oko,pojawiają się bule tylnej części głowy,ból w szyi,na dłoni mam takie małe z początku czerwone a następne sine plamki. Co mi może być?????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są bardzo niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić konkretną diagnozę. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe. Umożliwi to określenie przyczyny dolegliwości oraz wdrożenie leczenia.