Bóle po naderwaniu ścięgna w ręce

Witam, jestem ruchliwa 19 latka. Jakiś czas temu, około lat 2, miałam ponadrywane sciegna w ręce, lekarz zalecił opatrunku z opasek uciskowych. Jakieś 3 miesiące temu przwrocilam się i zbilam rękę. Była bardzo sina, bardzo spuchnieta, a bolala jeszcze bardziej. Na zdj RTG nie wyszło Zadné złamanie. Kilka dnibreke po urazie nosilam na temblaku zgodnie z zaleceniem lekarza. Ręka nadal jest minimalnie sina, "grubsza od drugiej"i kość w łokciu jest bardziej widoczna.Boli przy wysiłku. Co znią nietak

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.