Bóle po przerwaniu błony dziewiczej

3 dni temu straciłam dziewictwo. Mam jeszcze fragment błony dziewiczej ( moja błona miała 3 dziurki, teraz są 2 z czego jedna dużo mniejsza od drugiej- na jeden palec). Ponownie kochałam się z partnerem- poprzednio przestaliśmy ze względu na ból. Ta błona nie została do końca przebita- nadal odczuwam ból przy niektórych pozycjach, seks nie przynosi mi przyjemności. Co dalej? Powinnam udać się do lekarza, aby naciąć tę błonę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaprzestać współżycia przez 7 dni celem wygojenia ran. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u ginekologa.