Bóle podbrzusza, które wyczuwalne są podczas siadania czy skłonów

Witam, od jakiegoś czasu zauważam u siebie pewne dziwne objawy. Zamierzam iść do lekarza, gdyż zaczynam się martwić. Chciałabym jednak zasięgnąć (o ile to możliwe) jakiś wskazówek od Państwa. Mianowicie, mam bóle podbrzusza, które wyczuwalne są podczas siadania czy skłonów. Męczy mnie poczucie swędzenia w okolicach intymnych. Poza tym, przybywam na wadze i wypada mi więcej włosów niż zawsze. Obawiam się, co się może ze mną aktualnie dziać. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania oraz uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możliwej/możliwych powodów Pani dolegliwości.