Bóle podbrzusza między miesiączkami jako skutek masturbacji

Witam Od ponad miesiąca regularnie się masturbuję, spowodowane jest to chwilową rozłąką z moim partnerem. Pojawiły się u mnie częste bóle w podbrzuszu, miedzy miesiaczkami. Czy jest to spowodowane masturbacją czy moze... Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Raczej mało prawdopodobne, iż ból spowodowany jest masturbacją. W celu diagnostyki przyczyny dolegliwości proszę udać się do lekarza.