Bóle podbrzusza po stosunku i nieregularne miesiączki

Witam mam 20 lat i od pewnego czasu borykamy się z pewnym problemem. Mianowicie są to bóle podbrzusza po stosunku. Bóle niekiedy są bardzo silne. Jednego razu zdarzyło się tak, że przez 40 min nie mogłam się ruszyć. Był to okropny ból. Do tego ostatnio mam nieregularne miesiączki. Brzuch niby boli ale miesiączki brak. Zazwyczaj okres był regularny. W najbliższym czasie udam się do lekarza ale chciałabym mniej wiec dowiedzieć się jaki to ma związek.

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi bez przeprowadzenia badania określić możliwą przycyznę Pani dolegliwości - czy bardziej wynika ona z zaburzeń hormonalnych czy też miejscowych wad/zaburzeń ukłądu rodnego. Proponuję kontakt z ginekologiem.