Bóle podczas kucania albo przenoszenia ciężaru ciała

witam Mam 29 lat i od pewnego czasu mam dziwna dolegliwosc ktora mnie niepokoi. Podczas kucania badz przenioszenia ciezaru ciala z prawej na lewa nog odczuwam ( nie zawsze ) bol jak by cos sie w kroczu odrywalo od czegos ciezko zlokalizwoac wydaje mi sie ze to kolo jelita grubego trwa to moze z 5 sekund i przechodzi. Nigdy nie mailem takiego problemu jestem osoba prowadzaca aktywny tryb zycia.

Witam serdecznie,

Proszę zgłosić się do lekarza POZ celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.