Bóle prawej strony szczęki a czyszczenie nerwów

Bolała mnie strasznie prawa strona szczęki, nie byłam w stanie określić konkretnego zęba, który boli. Ból nasilał się w nocy. W pierwszych dniach kiedy wgl sie to zaczynało, bolał mało, ćmił, lecz z dnia na dzień ból narastał, był nie do zniesienia. Po wizycie u dentysty zostały mi wyczyszczone i usunięte nerwy i założony opatrunek, który bolał tylko przy gryzieniu. Teraz mija 5 dni od założonego opatrunku, ból zaczyna sie tak jak wcześniej, zaczyna się wzmagać, proszę o pomoc, co to może być?

Witam, prawdopodobnie miazga nie została całkowicie usunięta z kanału/ ów bądź jest jeszcze jeden kanał, którego nie zauważył lekarz. Powinna Pani zgłosić się ponownie do gabinetu. Pozdrawiam