Bóle przy prostowaniu ręki po ćwiczeniach na siłowni

Witam. Wczoraj ćwiczyłem na siłowni bicepsy, podnosiłem małą sztangę w pozycji stojącej. Wszystko wczoraj było super, ale gdy dziś rano się obudziłem myślałem, że nie wstanę z łóżka. Prawa ręka okropnie boli od wewnętrznej strony łokcia, tam gdzie się pobiera krew. Nie mogę wyprostować całkowicie ręki ani zgiąć, a o podnoszeniu czegokolwiek nie ma mowy. Co może mi dolegać? Jak to wyleczyć? Jak zapobiec takiej kontuzji w przyszłości? Dodam, że byłem po rozgrzewce. Dziękuję i pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek zbyt intensywnych ćwiczeń mogło dojść do kontuzji w obrębie stawu kłociowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.