Bóle przy prostowaniu ręki po ćwiczeniach na siłowni

Witam. Wczoraj ćwiczyłem na siłowni bicepsy, podnosiłem małą sztangę w pozycji stojącej. Wszystko wczoraj było super, ale gdy dziś rano się obudziłem myślałem, że nie wstanę z łóżka. Prawa ręka okropnie boli od wewnętrznej strony łokcia, tam gdzie się pobiera krew. Nie mogę wyprostować całkowicie ręki ani zgiąć, a o podnoszeniu czegokolwiek nie ma mowy. Co może mi dolegać? Jak to wyleczyć? Jak zapobiec takiej kontuzji w przyszłości? Dodam, że byłem po rozgrzewce. Dziękuję i pozdrawiam!
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Na skutek zbyt intensywnych ćwiczeń mogło dojść do kontuzji w obrębie stawu kłociowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy