Bóle przy wypróżnieniu i krew z odbytu

Mam pytanie dotyczące proktologi, jakis czas temu zaczeły się bóle przy wypróżnianiu , krew sie pojawiła, poszłem do lekarza chirurga , zalecił zrobic rektoskopie, około 20 cm zbadał i potem coś mnie zabolało, wiecej zbadać nie mogł, po tym badaniu po około 2 miesiącach cos mniemnie zaczeło pobolewac, w okolicach odcinak lędzwiowego tylko to nie jest kręgosłup tylko cos tam w środku, proszę o pomoc, to jest taki dośc słaby ból ale przeszkadza mi czuje dykomfort zwłaszcza tuż przed wyprużnienie t

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie badania kolonoskopowego.