Bóle rąk i barków przy pracy stojącej

witam mam na imię Izabela prowadzę od 4 lat sklep mięsny od 15 lat pracuje w sklepach mięsnych od jakiegoś czasu boli mnie prawa ręka i bark i przy okazji pierś poszłam więc do ginekologa zbadać piersi bo się przestraszyłam ale wszystko w porządku dalej boli mam zapisaną wizytę u masażysty myślę że mi pomoże już parę razy byłam na masażu i prądach przechodzi ale cały czas kroje wędliny i ból powraca co jeszcze powinnam zrobić dziękuje

Tylko mądra i długotrwała rehabilitacja może zapobiec takim dolegliwością. Aktywność fizyczna i odpowiednie ćwiczenia, których nauczyć powinni panią w poradni rehabilitacyjnej. Trzeba jednak mieć tą świadomość, że przy intensywnej pracy i tak takie dolegliwości będą się pojawiać.Może należą się pani wakacje? :). Życzę zdrowia i właśnie wakacji.