Bóle ręki i barku a stosowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych
witam mam od 3 miesiecy mam bol lewej reki I bole baru mialam rtg wszystko ok lekarz zapisal leki przeciw bolowe I zapalne jednak bil caly czas dokucza a najbar[dziej w nocy co moze mi dolegac

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, czas trwania bólu wskazuje na konieczność ponownego badania ortopedycznego, po którym lekarz oceni konieczność zlecenia badań dodoatkowych (rtg kręgosłupa szyjnego ? NMR barku? badania z krwi?) w celu postawienia rozpoznania.
W tym wypadku leki p-bólowe i p-zapalne należy traktować jako postepowanie doraźne.Sugeruję ponowną konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam.