Bole stawów a zastój w nerce

Czy mając zastój w nerce mogę odczuwać bóle stawowe oraz kostne czy ma to jakiś związek ze sobą. Nie mogę sobie poradzić z bólami tego typu

Aleksander Ropielewski

Może mieć to związek, jednak , aby stwierdzić to z całą pewnością konieczne są badania dodatkowe. Tymczasem sugeruję kontakt z reumatologiem lub ortopedą w celu ustalenia przyczyny bólów kostnych.