Bóle stóp, piszczeli i stawów po porodzie

Witam!14 miesiecy temu urodzilam dziecko.Od tego czasu mam ciagly bol stop piszczeli i stawow.Na poczatku mialam problem z chodzeniem ,poniewaz moje stopy byly tak obolale jak by je ktos zmiazdzyl.Teraz jest tylko gorzej.Bola mnie piszczele,dlonie i stawy .Mam wrazenie jak by moje nogi i dlonie byly ciezkie.Nie wiem do jakiego lekarza sie zgloscic i jakie badania zrobic.Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Joanna B. Wysocka
Lek. Joanna B. Wysocka Lekarz medycyny rodzinnej, Mrocza
19 poziom zaufania

Konsultacja chirurga naczyniowego który wykona Usg Doppler naczyń. W poradni rodzinnej proszę wykonać podstawowe badania -m.in . w kierunku tarczycy, zapalenia stawów, niedokrwistości, i zatorowości.

Lek. Małgorzata Horbaczewska
Lek. Małgorzata Horbaczewska
98 poziom zaufania

Witam. Po okresie ciąży mogą ujawnić się pewne schorzenia o charakterze reumatologicznym jak np. reumatoidlane zapalenie stawów w związku z czym sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologii.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty