Bóle w klatce piersiowej i ciężki oddech a dializy

moj tato ma 75 lat jezdzi na dializy ima dwie igly wsadzone po obu stronac nerki od pewnego czasu zle sie czuje bole w klatce piersiowej i ciezki oddech i na siedzaco spi byl w szpitalu wyniki sa dobre dostal krew ciagle tez kaszle ale na pluca tez mial przeswietlane i wszystko dobrze co to moze byc bardzo sie martwie o niego .

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem niewydolności mięśnia sercowego. Sugeruję skonsultować się z lekarzem koordynującym dializoterapię.