Bóle w klatce piersiowej i suchy kaszel

Witam często miewam bóle w klatce piersiowej (kłócie czasem z przodu czasem z tyłu pleców) oraz od miesiąca suchy kaszel (kardiolog wykluczył serce) - lekarz kazał mi zrobić prześwietlenie płuc jako że mam daleko do niego chciałbym poznać pańską opinię. Dołączam link do mojego prześwietlenia RTG http://i.imgur.com/4ecjS4y.jpg pozdrawiam i dziekuję z góry

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, podany link nie prowadzi do zdjęcia. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.