Bóle w klatce piersiowej po zapaleniu płuc

Dobry wieczór, w marcu 2016 roku zachorowałem na lewostronne zapalenie płuc, po pobycie w szpitalu odzyskałem siły i odporność i wydawało mi się że szybko wrócę do dawnego stylu życia- ze sportem i zwierzętami ale nie odzyskałem zdrowia.Męczy mnie ból w piesi nad splotem słonecznym jakbym miał tam jakąś grudę ropy czy coś obcego i napady kaszlu suchego i wyrywającego. Przy niewielkim wysiłku objawy się pojawiają i nasilają. Ulgę sprawia mi ciepły termofor przyłożony do piersi. Pozdrawiam. Tomasz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pulmonologa konieczna jest diagnostyka