Bóle w klatce piersiowej przy paleniu papierosów u mężczyzny

witam boli mnie w klatce piersiowej kłuje i mam uczucie po zapaleni e papierosa wystarczy ze się zaciagne kilka razy i może mnie boleć kilka dni nie jestem nałogowcem nie pale analogów a epapierosy może tak raz na miesiąc i to liquidy 0mg nikotyny czym to może być spowodowane jakies uczulenie jeśli tak to czy mogę zrobić jakieś test np. nalać na skóre ?czy może jestem przewrażliwiony bo trochę poczytałem na ten temat zanim spróbowałem po raz pierwszy przecież to po paru godzinach już tego nie ma

Witam- hm, najprościej po prostu czy może Pan nie palić ? i sprawdzić czy ból się pojawi znowu? Ból może być wynikiem uczulenia lub objawem napięcia - nerwicy. Uważam, że naprawdę warto to sprawdzić gdyż leczenie może być zupełnie inne. Pozdrawiam serdecznie