Bóle w klatce piersiowej przy zmianach oskrzelowych

Witam. Od ponad tygodnia tygodnia jestem przeziębiony. Boli mnie w klatce piersiowej,bóle głowy, katar, bez kaszlu. Byłem u lekarza rodz.stwierdził że mam zmiany w oskrzelach. Przepisał mi azycynę, pyralgine, fanipos. Po braniu azycyny miałem zawroty głowy, szumy i przyspieszone bicie serca.Byłem znów u lekarza to kazał odstawić azycyne, przepisał na zamówienie syrop, który w aptece został zrobiony, żeby brać 3x dzienn, rutinoskorbin, fanipos, brak kaszlu. Nadal mam bóle w klat. piers. i głowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.