Bóle w klatce piersiowej, suchy kaszel i uczucie duszności

Witam, mam 22 lata i od października zeszłego roku mam bóle w klatce piersiowej ( po lewej ) badania lekarza domowego, krwi, moczu i pracy serca nic nie wykazały. Kłucie lekko ustało ale za to od niedawna odczuwam lekką duszność, suchy kaszel i wydaje mi się, że wyplułem krew ( możliwe, że z dziąsła ale nie mam pewności ) Poza tym głównie pracuję przy komputerze i przy pozycji pół-leżącej obecnie najczęściej je odczuwam. Ps. palę papierosy. Proszę o pomoc Pozdrawiam i dziękuję Dawid Sz.

Witam. Uczucie kłucia w klatce piersiowej bardzo rzadko jest spowodowane poważnymi stanami chorobowymi. Ból tego typu to najczęściej ma podłoże psychogenne i wiąże się ze stanem wzmożonego napięcia nerwowego. Jeśli lekarza POZ po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju.