Bóle w okolicy pochwy i odbytu

Witam, chcialabym sie dowiedziec co zrobic i gdzie sie udac z siostra ktora ma 3 latka i czesto boli ja w okolicy pochwy i odbytu? Caly czas ma te okolice zaczerwienione, Oczywiscie chodzilismy z nia do lekarza rodzinnego lecz zawsze konczylo sie masciami, przy ostatniej wizycie prywatnej u pediatry skonczylo sie kolejnymi lekami i masciami lecz problem nadal jest, czasami bol jest tak mocny ze poprostu boi sie wysikac. Z pochwy wydostaje sie tazke biala wydzielina.

Nie wiem, czy w Pani okolicy jest ginekolog, który zajmuje się dziećmi, ale powinna sie Pani z córką do kogoś takiego wybrać. Pozostaje oczywiście jeszcze dermatolog. Pozdrawiam