Bóle w pochwie podczas seksu

Witam :) od dłuższego czasu gdy uprawiam seks z chłopakiem mam bóle w pochwie. Na następny dzień mam opuchnięte wargi sromowe, a temu wszystkiemu towarzyszy przeokropne swędzenie.. nie wiem jak się tego pozbyć byłam z tym u ginekologa, przepisał mi ampułki jako antybiotyk na zapalenie ale niestety nie pomogły. Nie daję już sobie z tym rady :( są jakieś lepsze leki na to ??? prosze o pomoc :)

Bez badania odpowiedz jest niemożliwa. Proponuje powtórną wizytę u ginekologa. Czasami może być uczulenie na prezerwatywy. Przyczyn jest wiele . Trzeba spokojnie porozmawiac