Bóle w skroniach i uczucie zimna

Witam Pisałam wcześniej o bólach w skroniach uczuciu zimna na czubku głowy kluciach ucisku w nosie o uczuciu żucania na boki miewam też ściskanie szczęki w nocy jak i w dzień bóle brzucha klucie serca wyniki z mają są dobre ekg również czy możliwe że to nerwica fakt cały czas boję się że jednak jestem chora a lekarze tego nie widzą olewaja

Witam,
nierzadko słyszy się,że nerwica oznacza "nic Pani nie dolega".Jest to jednak stan wywołany nadmiarem lęku,którego nie można wyrazić w inny sposób,jak tylko poprzez ból czy inne dolegliwości fizyczne.W kontakcie z psychoterapeutą przestrzeń do wyrażenia tych emocji istnieje i jest bezpieczna.Wkrótce uspokaja się także ciało.Prosze zatem zawnioskować u swego lekarza skierowanie do poradni zdrowia psychicznego albo bezpośrednio do psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza