Bóle w tylnej części głowy po całym dniu

Witam! Bardzo często boli mnie głowa. Ten bój zaczyna się powoli i z czasem jest coraz większy ( największy pod wieczór). Najczęściej zaczyna się kiedy wracam z miasta z zakupów. Ból jest w tylnej części głowy, w karku. Z czym może to być związane?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem nadciśnienia, chorób układu nerwowego jak i mogą mieć charakter migrenowy, napięciowy. Sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.