Bóle węzłów chłonnych i promieniujące bóle szyi

Dzień dobry, od dłuższego czasu bolą mnie węzły chłonne szyjne po lewej stronie a ostatnio wystąpiła u mnie anizokoria , z którą udałam się na izbę przyjęć. W lewym oku miałam rozmazany obraz. Na izbie obejrzał mnie okulista i odesłal do domu. Anizokoria ustąpiła po jednym dniu jednak ból w szyi nadal pozostał i promieniuje aż do polików. Czasem oko łzawi a w dodatku występuję świąd lewego ucha. co dalej z tym zrobić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.