Powiększone i przesuwalne węzły chłonne po lewej stronie szyi

Witam, mężczyzna, 25 lat. Pod koniec lutego zauważyłem powiększone węzły chłonne po lewej stronie szyi. Wszystkie bolały przy uciskaniu i były przesuwalne pod skórą. Wszystkie z wyjątkiem jednego po kilku dniach się zmniejszyły i już nie są w ogóle widoczne. Ten jeden pozostał do dziś, nie boli, jest twardy, porusza się pod skórą. Wyniki morfologii z rozmazem manualnym w normie. Pozdrawiam

Proszę ponownie udać się do lekarza, prawdopodobnie zleci usg węzła; jeśli to badanie nie potwierdzi prawidłowej struktury węzła, wskazana będzie dalsza diagnostyka.