Bóle żołądka i problemy ze snem przy Bromergonie

Witam od około miesiąca biorę Bromocorn ponieważ od sierpnia ubiegłego roku nie mam miesiączki po badaniu na poziom prolaktyny wynik wyniósł ponad 6 ng/ml a po obiciązeniu około 70 ng/ml. Pierwszą miesiączkę od tamtej pory dostałam 17 maja po Duphastonie i od tamtej pory zażywam Bromocorn pól tabletki. Odkąd zaczęłam przyjmować wyżej wymienione leki w ogóle nie mogę się wyspać i codziennie mam bóle żołądka czy spowodowane jest to zażywaniem leku?

Proszę udać się do lekarza, który lek przepisał. Jeżeli rzeczywiście są to skutki uboczne to być może będzie potrzebna zmiana leczenia.