Czy wpływa to na płód i na rozwój ciąży?

Witam Dostałem od lekarza lek sertranorm 50 mg 1wszy tydzień pół tabletki po tyg cała na 6 tyg do kolejnej wizyty moje pytanie czy skutki uboczne (tj.zaburzsnia czynności seksualnych , zaburzenia wzwodu , wytrysku ) utrzymują sie przez pierwszy okres nie wiem (2-4 tyg ) aż lek sie wdroży czy utrzymują sie stałe przy stosowaniu tego leku nie wiem dajmy na to pół roku i codziennie są skutki uboczne . Dodam ze za 4 miesiące planujemy starania o dziecko i martwią mnie wyżej wymienione skutki uboczne stad moje pytanie oraz czy lek wpływa na płodność i czy mężczyzna moze go zażywać przy staraniu o poczęcie dziecka ? Czy wpływa to na płód na rozwój ciąży ? Bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe leczenie a także dokładnie zapoznać się z ulotka gdzie wymienione wzystkie do tej pory poznane skutki uboczne