Bolesna, czerwona wysypka na rękach a biegunka

Witam, jakies 2 tygodnie temu dostalem bolaca czerwona wysypke na rekach i stopach ktora zeszla po dniu, potem jakies 2 dni pozniej mialem silna biegunke nastepnie przez 3 dni bylem oslabiony (temp ponizej 36, bole miesni, sennosc, piekace i zaczerwienione oczy, wzdecia). Wszystko pasowalo mi do obiawow oslabienia watroby poniewaz czulem ucisk pod zebrami. Od jakis 2 dni wszystko bylo dobrze do wczoraj bowiem wyskoczyla mi pokrzywka na dloniach i kolanach. Wyskakuje i szybko znika caly czas.

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Zapewne będą konieczne badania laboratoryjne. Objawy mogą sugerować jakieś zakażenie wirusowe.