Bolesna kurzajka u 11-letniego dziecka

WITAM.MAM PROBLEM Z CÓRKI PIĘTĄ.OD MIESIĄC PONAD MA TAKĄ BULWE A W ŚRODKU BYŁO CZARNE,LEKARKA KAZAŁA MI SMAROWAĆ TAKIM PŁYNEM NA KURZAJKI,I OWSZEM WYGRYZA TA SKÓRE I JEST TO BOLESNE DLA CORKI A CÓRKA MA 11 LAT.I NIE WIEM JAK MAM JEJ O ŚCIERAĆ PUMEKSEM SKORO TO JĄ BARDZO BOLI.POWIEDZIAŁA TAKŻE,ŻE TO TAKI ODCISK KTÓRY SIĘ ŚCIERAŁ I ZARASTAŁ I ZROBIŁA SIĘ WARSTWA BOLESNA.PROSZĘ O PORADE JAK MAM POMÓC JEJ Z TĄ PIĘTĄ BO NAWET BUT JĄ URAŻA.POZDRAWIAM DAGMARA

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się z dzieckiem do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.