Bolesna zmiana skórna na plecach a wynik dermatoskopii

Dzień dobry, Od roku na plecach mam malutką ciemną plamkę. Czasami przy dotyku powoduje lekki ból, a gdy kilka razy się ją dotknie to robi się malutki guzek.Oczywiście byłam u dermatologa, który obejrzał zmianę dermatoskopem i stwierdził że jest powierzchowna i nie wzbudza niepokoju.Zalecił kontrolę za kilka miesięcy.Najgorsze że jak spytałam co to jest to nie wiedział!Czy mam czekać kilka miesięcy? Czy isć do innego lekarza?boję się że to coś poważnego a lekarz to zignorował.

Nawet jeśli lekarz nie postawił ścisłego rozpoznania, to z faktu odesłania do kontroli wynika, że nie znalazł cech nowotworowych, a to najważniejsze. Proszę spokojnie poczekać na badanie kontrolne.