Bolesne guzy, które rosną na całym ciele

Witam . Mam na imię Arek i mam 39 lat. Od kilku lat zmagam sie z malymi guzami ktore rosna. Niektóre z nich są bolesne. Mam ich na całym ciele ponad 20. Na rękach, brzuchu, nogach. Wiem że zaniedbuje to . Nie byłem jeszcze u lekarza. Prosze powiedzcie mi co to moze być ??? Boje sie obawiajac sie że może byc to rak. Pozdawiam i czekam na odpowiedz.

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć co to może być!!! Jedno jest pewne , że (mówiąc delikatnie) jest pan mężczyzną mało odpowiedzialnym jeśli przez 20 lat przygląda się Pan z zaciekawieniem rosnącym guzkom bez kontroli u lekarza !!! KONIECZNA KONSULTACJA CHIRURGICZNA!!! zż