Bolesne krostki i grudki na twarzy

Witam,Nigdy nie miałam żadnych problemów ze skórą twarzy.Od jakiegoś pół roku strasznie zaczęła się zmieniać.Zaczęłam stosowac jakieś polecane przez sklepy kosmetyczne czy farmaceutów kosmetyki, ale niestety one jeszcze pogarszają sytuacje. Za pół roku wychodzę za mąż a na twarzy mam pełno bolesnych gród, chrost,itp Skóra na twarzy jest cała czerwona i pokryta w gródki..Niektóre z nich tworza się w jakieś małe i bardzo bolesne grupki. Czy jest jakiś sposób,żeby się tego pozbyć w pół roku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej ma Pani szansę pozbyć się opisanych zmian w pół roku. By to zrobić powinna się Pani jednak skonsultować ze specjalistą dermatologiem, który zbierze wywiad oraz oceni skórę. Umożliwi to postawienie prawidłowej diagnozy oraz rozpoczęcie właściwego leczenia. Proszę nie zwlekać z wizytą - im szybciej rozpocznie Pani leczenie, tym większa jest szansa na szybkie wyleczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl