Bolesne miesiączki a współżycie

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z problemem bardzo bolesnych miesiączek, jednak ma to miejsce tylko wtedy gdy w danym miesiącu współżyję z partnerem. Kiedy natomiast robimy sobie przerwę, w trakcie miesiączki brzuch prawie wcale nie boli.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani proszę skonsultować się ginekologiem, który po zbadaniu Pani, będzie mógł ustalić właściwą diagnozę. Pozdrawiam.