Bolesne miesiączki prowadzące do wymiotów
Witam! Od jakiegoś czasu cierpię każdego miesiąca z powodu bardzo bolesnego przebiegu miesiączki.2 razy z tego powodu trafiłam do szpitala,tam skierowano mnie na USG,które nic za bardzo nie wykazało. Czy jest normalne mdlenie,silny ból,czasem wymiotowanie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane silne dolegliwości bólowe mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, wad układu płciowego jak i może być to cecha osobnicza. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ginekologiem endokrynologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki dotychczasowych badań oraz zleci kolejne. Umożliwi to wskazanie przyczyny Pani dolegliwości oraz ewentualne leczenie.