Bolesne piersi, negatywne testy ciążowe i złe samopoczucie

witam, mam 40 lat i stosuję hormonalną antykoncepcję (microgynon), do tej pory wszystko było w porządku - cykl 21 dniowy 7 dni na krwawienie. Jednak od 2-3 cykli mam też krwawienia w czasie brania pigułek. moje piersi są bolesne i ogólnie źle się czuję. wykonałam test ciążowy - negatywny. badania krwi mam w normie, lekarz powiedział starość - nie neguję, ale ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.