Bolesne skurcze odczuwalne w śródstopiu a zmiana obuwia

Dzień dobry, od pewnego czasu cierpię na bolesne skurcze, odczuwalne w śródstopiu. Skurcz poprzedzają objawy drętwienia bądź drgania mięśnia lub tętniczek. do skurczu dochodzi w przypadku zmiany temperatury z ciepłej na zimną, zarówno w ruchu jaki i w spoczynku. Czy ma to jakiś związek ze zmiana obuwia? na codzień chodzę w butach na obcasach, noszę także obuwie "płaskie". Nadmieniam iż przyjmuję magnez i witam. z grupy B. proszę o odp.w jaki sposób mogę temu zaradzić, czy to podlega leczeniu

Żeby leczyć trzeba wiedzieć co, a żeby wiedzieć co to należy udać się do lekarza. Może to być lekarz POZ, pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem jeśli będzie taka potrzeba.