Bolesność brzucha a częste oddawanie stolca u dziecka

Moja córka 4 Miesięczna odczuwa bóle w brzuchu i problem z częstym oddawaniem kupki po suplemencie diety d3 wiec podałam.jej.juz devikap ale też ma bóle. Czy powinnam przejść na wigantol ale on ma chyba 600 j.m wiec zbyt dużo.chyba.jak na jej wiek

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę przed wprowadzeniem zmian skonsultować się z pediatrą, opisać objawy dziecka, lekarza zbada zbada córkę i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam