Bolesność brzucha a osłabienie i drżenie nóg

Ból brzucha i osłabienie u nastoletniego syna? Syn jakiś rok temu leżał w szpitalu i okazało się, że ma refluks żołądkowo-przełykowy. Przyjmował leki, itp. Teraz skarży się, że raz na jakiś czas boli go brzuch; od rana, przestaje po południu. Rano zwykle je jogurt i od tego momentu go boli. Do tego dochodzi osłabienie, drżenie nóg. Ból brzucha jest jakby przerywający; czasem boli mniej, a czasem bardzo mocno. Nasila się przy poruszaniu. Co to może być?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
prosze udać sie do lekarza POZ aby zbadał syna i umiejscowił przyczynę bólu, prawdopodobnie lekarz zleci badania dodatkowe.
Pozdrawiam