Bolesność żołądka a badanie USG

Witam, dziś w nocy wyjeżdżam na wakacje, a od tygodnia boli mnie żołądek. Dziś znacznie bardziej, czasem odczuwam pieczenie w żołądku i w przełyku, przelewania w brzuchu, ogólne złe samopoczucie, czasem mdlości, ale zdecydowanie najbardziej ból. Z mojej perspektywy mam opuchliznę w okolicach żołądka. Czy jechać na izbę zrobić sobie usg czy mogę jechać spokojnie?

Aleksander Ropielewski

Decyzja należy oczywiście do Pana, jednak z objawów wynika, że może Pan cierpieć na chorobę wrzodową żołądka lub refluks żołądkowo-przełykowy. Na pewno aby mieć pewność odnośnie przyczyny wskazany jest kontakt z lekarzem.