Bolesność brzucha a zgaga

witam mam pytanie od czasu do czasu pobaluje mnie brzuch na środku poniżej mostka ból nie jest zbyt silny ale nieprzyjemny towarzyszy mi przy tym zgaga czasami ból przesuwa się w dolną cześć brzucha stolec oddaje regularnie niema raczej zmian w barwie ani twardość

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego w możliwe jak najszybszym czasie. W razie utrzymywania bólu proszę udać się na izbę przyjęć lub wezwać pogotowie.