Bolesność dolnej części brzucha a ciąża

Witam. Od ponad roku mam dość nieregularne cykle wahające się między 23-25dni, same miesiączki trwają około 5-6dni. W Styczniu miałam okres 11stycznia trwał do 15 stycznia około 2 dni po okresie uprawialiśmy seks z mężem doszło do wytrysku stąd moje pytanie czy mogę mieć nadzieje na ciąże? od około 3-4 dni boli mnie dolna część brzucha- częściej przy oddawaniu moczu, w brzuchu mam dziwne uczucie ,,motylków'' i przyspieszone bicie serca.

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać test ciążowy , dolegliwości bólowe podczas oddawania moczu mogą sugerować zakażenie układu moczowego dlatego sugeruję wykonywać badanie ogólne moczu.