Bolesność dolnej części brzucha a siedzący tryb życia

dobry wieczor,mam na imie Renata,moj syn dzis zakomunikowal mi,ze ma bole w prawj dolnej czesci(wyrostek)ale po ogolnym wstepnym zbadaniu -ucisk,noga do gory,noga zgieta itp)zwatpilam w jego istnienie.Co to moze byc?nie ma mdlosci lecz bol pozostaje w okolicy biogra.Czy jest to mozliwe ,ze bol ten jest przyczyna nieprawidlowego dlugiego siedzenia na kanapie?syn duzo spedza czasu grajac w Play Station

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ból tai może być wynikiem wielu czynników w tym złej diety, skurczów mięśni od nieprawidłowej pozycji itp. Jednakże jeżeli ból się będzie utrzymywał proszę o konsultacje z lekarzem rodzinnym bo jest zawsze szansa, że może to być bardziej poważna przyczyna. Pozdrawiam.