Bolesność brzucha a rzucanie palenia

Dobry wieczor ,moja zona rzuca palenie uzywajac Desmoxanu od 14 dni chodzi nnadpobudliw, ale dzisiaj pojawił sie ból po prawej stronie brzucha, pod zebrami, klopotu przy oddychaniu ,bol jest kłujacy stały narastajacy. Dodam ze nie ma wyrostka robaczkowego i ma alergie na angielska sluzbe zdrowia ,bo jak ma dostac paracetamol 250 po 4 godz czekania to poki co skorzystala z 1 tabletki Kodamolu ktory zaczyna działac. Pomozcie prosze

Aleksander Ropielewski

W przypadku uzależnienia od nikotyny podczas odstawiania jej mozłiwe są objawy uzależnienia fizycznego jak opisane powyżej. Zawsze ednak należy wykluczyć inne przyczyny możliwych dolelgiwości dlatego bez przeprowadzenia badania nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi i doradzam kontakt z lekarzem.