Stosowanie leków przeciwdepresyjnych a rzucanie palenia

Witam, pragnę z calego serca rzucić palenie. Rzucanie na desmoxanie (ograniczanie w 5 dni) nie dało rezultatów. Wytrzymałem 3 miesiące, przez 1 miesiąc miałem silne stany lękowe, przez tą resztę czasu obniżony nastrój i natręctwa. Obecnie wróciłem do palenia i jestem na lekach przeciw depresyjnych. Chce spróbować ograniczać aż organizm odzwyczai się od nikotyny bez bólu psychicznego. Czy ktoś mógłby ułożyć dla mnie rozpiskę (kalendarzyk) ograniczania palenia? Żebybyło jaknajłagodniej dlapsychiki

Lek. Tomasz Budlewski

Są odpowiednie leki dostępne na receptę. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.