Bolesność gardła i piersi a możliwe przyczyny

Witam. nie moge znalezc odpowiedzi na moj problem. otoz od rana boli mnie prawa gorna czesc klatki piersiowej. do tego prawa strona gardla. bol nasila sie przy jakim kolwiek wysilku czy wdechu. przy schylaniu czuje gole w gardle i bardziej boli w klatce. pierwszy raz takie cos mam. co to moze byc?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania klinicznego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.