Bolesność głowy a Asertin

witam od tygodnia ciągle boli mnie głowa,mam brak apetytu,ciągle się poce nawet jak jest chłodniej mi to czuje ze leci po mnie pot,czy to moze byc na tle nerwowym?dodam ze lecze się na depresje i biorę Asertin

Podobne objawy mogą mieć podłoże emocjonalne, jednak mogą mieć także inne podłoże (np skutki uboczne działania leku). Dlatego zachęcam do konsultacji z lekarzem, który lek zapisał (wykluczy skutki uboczne) oraz zgłoszenia się na psychoterapie, która pozwoli poradzić sobie z emocjonalnymi przyczynami depresji oraz pozwoli lepiej radzić sobie z chorobą.

Witam,
proszę poza farmakoterapią spróbować nawiązać kontakt z psychoterapeutą.Często pracują w tej samej poradni,co psychiatrzy,albo skierowanie wystawia lekarz prowadzący.