Bolesność i zawroty głowy po odstawieniu Depakine

witam mam takie pytanie bralalam depakine 500 saszetke raz dziennie przez dwa lata pozniej przez 3 miesiace tabletke 300 chromo depakine , i od miesiecy jestem po odstawiiu dapekiny i mam straszne bole glowy i zawroty glowy caly czas. ataku nie mam od 2.5 roku co robic

czasami bóle głowy po odstawieniu występują ale trzeba wykluczyć inne przyczyny bólu głowy zapytać również neurologa czy depakine na pewno ma być odstawiony kontrola laryngologiczna laryngologiczna Z oceną zatok