Depakine Chrono 500 a skutki uboczne

Dzień dobry. Jakieś pół roku temu dowiedziałam się że choruję na migrenę. Przepisano mi Propranolol WZF. Jednak nie przynosił on większych efektów. Kilka dni temu doświadczyłam powtórnego napadu migreny, lekarz przepisał mi Depakine chrono 500. Wczoraj wzięłam drugą tabletkę. Dzisiaj siedząc w pracy ciągle zamykają mi się oczy, nie mam siły i nie mogę się skupić. Idąc do pracy robiło mi się ciemno przed oczami i miałam silne zawroty głowy. Czy są to skutki uboczne leku Depakine chrono 500? Czy można je zniwelować? I czy jest to normalne? Zastanawiam się co teraz robić, czy powinnam nadal przyjmować Depakine chrono 500 bez względu na występujące po nim zawroty głowy itp. czy raczej lepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowe odstawienie Depakine chrono 500 i udanie się jak najszybciej do lekarza. Proszę o pomoc i informację.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza