Bolesność kolan, RTG a skakanie na skakance

Robiłam rtg piszczeli i kolan, ponieważ odczuwam czasem straszny ból, czasem aż taki, że budze się w nocy. Co prawda skakałam przed 8 miesiecy na skakance, dużo schudłam, ale od 2 miesięcy już tego nie robię. RTG nic nie wykazało. Pisało tylko 'przestrzenie stawowe symetryczne' ale to chyba dobrze prawda? Co teraz, skoro dalej czuje ból? :( Mam prawie 20 lat.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej przyczyną bólu nie jest uszkodzenie struktur kostnych a ścięgnistych lub więzadeł, których nie da się uwidocznić w badaniu RTG. Proszę skontaktować się z ortopedą a do tego czasu stosować miejscowo okłady z lodu i maści przeciwzapalne.